درباره ما

درباره ما

شرکت گسترش فولاد کهن ایرانیان در سال 1394 در قطب فولاد کشور (مجتمع فولاد استیل ایران) فعالیت خود را در زمینه‌ی تهیه و تامین مقاطع فلزی صنعتی و ساختمانی آغاز نموده و در سال 1397 با روش نوین در مسیر واردات و صادرات قرار گرفت.
تمامی فعالیت‌های ما با رعایت پروسه‌های مهندسی و منطبق با استاندارهای ISOO9001 ضمانت شده است.
شایان ذکر است در همین راستا با تجهیز ماشین آلات اتومات برش‌کاری و پرس‌کاری توانسته‌ایم خدمات پس از فروش مطلوب تری برای جلب رضایت مشتریان خود فراهم نماییم.
گسترش فولاد کهن ایرانیان از ابتدای تاسیس تا کنون در پروژه های مختلف در بخش صنعت و معدن خدمات خود را ارائه نموده است.
صنایع سیمان، تجهیزات نفت و گاز، صنایع دفاع و پشتیبانی، صنایع ریلی و هوایی، خودروسازان و صنایع خاص
شایان ذکر است کیفیت ممتاز، دقت ابعادی بالا در عین حال داشتن قیمت کاملا رقابتی مزایایی است که این مجموعه ارائه می‌دهد.

ضمانت اصالت کالا

مجموعه گسترش فولاد کهن ایرانیان در راستای تحقق منافع مشتریان گرامی، کیفیت و اصالت کلیه کالاهای ارسالی را مطابق درخواست مشتریان گرامی تضمین نمایید.

ارائه فاکتور رسمی

مجموعه گسترش فولاد کهن ایرانیان برای اطمینان خاطر مشتریان و در جهت پیروی از قانون مالیاتی کشور خدمات خود را با ارائه فاکتور رسمی به مشتریان خود عرضه می‌دارد.

ارسال به سراسر کشور

مجموعه گسترش فولاد کهن ایرانیان تحویل بار خود را در سراسر کشور با امن ترین باربری‌ها و مناسب ترین قیمت به دست مشتریان خود می‌رساند و تضمین به سلامت رسیدن بار را به مشتریان خود اعلام می‌دارد.

مشاوره تخصصی

مجموعه گسترش فولاد کهن ایرانیان همواره با کارشناسان حاذق خود پاسخگویان شما مشتریان گرامی می‌باشد. کارشناسان ما صرف نظر از هرگونه هزينه‌ای، آمادگی خود را جهت ارائه‌ مشاوره اعلام می دارند.

اکنون برای ما پیام ارسال کنید.

شما می توانید با ارسال مشخصات خود در هر زمان از شبانه روز منتظر تماس کارشناسان ما در ساعات اداری باشید