تیرآهن-نبشی-ناودانی

تیرآهن-نبشی-ناودانی

تیرآهن-نبشی-ناودانی

  • مشتری: ساختمان X
  • وضعیت: درحال پیشرفت
  • موقعیت : تهران،خیابان شریعتی،کوچه رز،پلاک11
  • منطقه ساختمان: Approx: 330,000 m2

تیرآهن 

از مهمترین نوع پروفیل های ساختمان به شمار می‌رود به همین خاطر است که خرید تیرآهن نیز مهم تلقی می‌شود. تیر آهن به دو صورت معمولی است که با علامت اختصاری I ویا NP  نوشته شده و و تیر آهن بال پهن نیز با علامت H و یا IPB نوشته می‌شود که ارتفاع و بال آن مساوی می‌باشد. تیرآهن نوع اول معمولی بوده ارتفاعی معادل ۸۰ تا ۶۰۰ میلی متر دارد که البته بیشتر عرضه می‌شود و بیشتر مورد استفاده ی عموم قرار می‌گیرد.  موارد استفاده ی آن در ستون ها، خرپا ها، نعل درگاه ها، بیم ها، پوشش سقف ها و پل های لانه زنبوری است. خرید تیرآهن مهم است چرا که تیر آهن از مهم ‌ترین پروفیل های ساختمانی است که اغلب در پروژه‌های صنعتی هم کاربرد دارد. در هنگام خرید تیر آهن دقت کنید که تیرآهن به سه صورت تیرآهن IPE (استاندارد اروپا و ایران)، تیرآهن INP (استاندارد چین و روسیه) و همچنین تیرآهن IPB (بال پهن) یافت می‌شود. تیر آهن IPE و INP ارتفاعی معادل ۸۰–۶۰۰ میلی متر و تیرآهن IPB ارتفاعی برابر با ۱۰۰–۱۰۰۰ میلی متر دارد. تیرآهن معمولی و البته استاندارد I شکل در ایران موجود می‌باشد. این تیرآهن بر طبق استانداردهای اروپا تولید شده و ضخامت بال آن ثابت می‌باشد.

نبشی 

پروفیلی که سطح مقطع آن دو ضلع عمود بر هم باشد نبشی نام دارد که در سازه های متفاوت استفاده می‌شود. این مقطع یکی از مهم ترین مصالح و پروفیل های ساختمانی است که به شکل مرکب و منفرد در پروژه های عمرانی, ساختمانی و صنعتی استفاده می‌گردد. علاوه بر این می توان از به صورت ترکیبی و با استفاده از وسایل و سازه های دیگر استفاده نمود.

ناودانی

پروفیلی است با مقطع فولادی که ازنورد بیلت هایی از جنس فولاد کربنی ساخته شده که از نظر شکل هندسی شبیه U انگلیسی است. شکل سطح مقطع آن از یک افقی و و دو بال عمودی تشکیل شده که در زوایه های داخلی مقطع پروفیل انحنای گردی دارد.

⁜ شرکت فولاد گسترش کهن ایرانیان تامین کننده انواع تیرآهن – نبشی و ناودانی که با توجه به نیاز مشتریان خود محصولات خود را عرضه می‌کند ⁜
انواع تیرآهن- نبشی و ناودانی موجود به تفکیک ویژگی های منحصر به فرد خود می‌توان :

♦ انواع تیرآهن :

تیرآهن INPتیرآهن IPE تیرآهن IPB تیرآهن CPE (لانه زنبوری) مقاطع مشابه

♦ انواع نبشی و ناودانی آهنی :

 ناودانی آهن نبشی آهن نبشی نامساوی

♦ انواع نبشی و ناودانی استیل :

ناودانی استیل 316نبشی استیل 304 نبشی استیل 316

♦ انواع هاش :

هاش سبک و سنگین IPB

..... به کمک نیاز دارید؟