لوله فولادی-آهنی- استیل

لوله فولادی-آهنی- استیل

لوله فولادی-آهنی- استیل

  • مشتری: ساختمان X
  • وضعیت: در حال پیشرفت
  • موقعیت: تهران،خیابان شریعتی،کوچه رز،پلاک11
  • منطقه ساختمان: Approx: 330,000 m2

انواع لوله

لوله ها را براساس کاربرد و نوع اتصالات آن به دسته های مختلفی تقسیم می‌گردند. قیمت لوله ها به طور کلی به جنس، طول، ابعاد آن بستگی دارد. لوله های آهنی و فولادی به دلیل مقاومت مکانیکی بالا و مقاوم بودن در برابر فشار و نیرو، ایمنی و امنیت بیشتری است و برای انتقال مواد ارزشمند و گران بیشتر کاربرد دارند. این نوع لوله برای خط انتقال مواد پتروشیمی مانند نفت و گاز بسیار مناسب بوده و قیمت آن مناسب تر است.

لوله فولادی لوله استوانه ای با سطح مقطع دایره  است. این لوله توخالی بوده و از جنس فولاد ساخته شده است. این لوله ها کاربرد های متنوعی دارند که معروفترین آنها در مصارف صنعتی است. کاربرد این لوله ها فقط به مایعات محدود نبوده و در فواصل کوتاه می‌توان از این لوله ها در جهت انتقال مواد جامد نیز از این لوله ها استفاده نمود. هرچه کیفیت و ضخامت این لوله ها بیشتر باشد با اطمینان بیشتر و در زمانی کوتاه تر می توان حجم زیادی از مواد را منتقل کرده و هزینه بالای خرید و نصب این لوله ها در کوتاه مدت قابل جبران خواهد بود.

لوله استنلس استیل به علت داشتن مقاومت به خوردگی عالی یکی از پر کاربردترین لوله های مهندسی می‌باشند. این مقاومت به علت وجود مقدار قابل توجهی کروم  می‌باشد. مقدار کم کروم مثلا ۵% مقاومت به خوردگی آهن را افزایش می‌دهد اما برای رسیدن به لوله زنگ نزن حداقل ۱۲% کروم لازم است.

⁜ شرکت گسترش فولاد کهن ایرانیان تامین کننده انواع لوله های فولادی، آهنی و استیل که با توجه به نیاز مشتریان خود محصولات خود را عرضه می‌کند ⁜
انواع لوله های موجود به تفکیک ویژگی های منحصر به  خود می‌توان :

♦ لوله فولادی :

لوله A106 لوله335

♦ لوله آهنی :

✔ لوله درزدارلوله تست شده

♦ لوله استنلس استیل :

لوله304 لوله 316 لوله 4841

..... به کمک نیاز دارید؟