ورق فولادی -آهنی -استیل

ورق فولادی -آهنی -استیل

ورق فولادی -آهنی -استیل

  • :

ورق فولادی در حقیقت یک نوع ورق فلزی با سطح کاملا مسطح است. این ورقه فولادی معمولا از نوردهای گرم و یا پیلت تهیه می‌شوند.یکی از مزیت های بزرگی که می‌توان برای ورق های فولادی ذکر کرد، امکان کلاف شدن و رول شدن آن است که به همین صورت نیز به کارخانه ها ارائه می‌شود و نسبت به ورقه های برشی و تکه ای طرفدار بیشتری دارد.

ورق های استنلس استیل یا ورق های ضد زنگ در بازار اصطلاحا ورق استیل نامیده می‌شوند. این ورق ها حاوی درصدی فلز کروم بوده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارند. درصد کروم موجود در این محصولات به کاربرد ورق بستگی داشته و از 50-10 درصد می‌باشند. علاوه بر عنصر کروم، عناصری اعم از آلومینیوم، سیلیسیم و تیتانیوم نیز در ورق استیل موجود می‌باشد.
این محصولات به دو صورت ورق استیل نگیر (سری 300) و ورق استیل بگیر (سری 400) در بازار موجود می‌باشد. ورق های استیل نگیر خاصیت مغناطیسی نداشته و حاوی عناصر آهن، کروم، نیکل و کربن بوده و استیل های بگیر خاصیت مغناطیسی داشته و درصد کربنی متفاوت نسبت به ورق استیل نگیر دارند.

⁜ شرکت گسترش فولاد کهن ایرانیان تامین کننده انواع ورق های فولادی، آهنی و آلیاژی که با توجه به نیاز مشتریان خود محصولات خود را عرضه می‌کند ⁜
انواع ورق ها ی موجود به تفکیک ویژگی های منحصر به خود می‌توان موارد زیر را نام برد:

♦ ورق های فولادی:

✔ ورق ST52 ✔ ورقA283 ✔ ورقA516 ✔ ورقA36  ✔ ورق 174Mn  ✔ ورق ضد سایش هاردوکس ✔ ورق وندوس ✔ ورق دریایی✔ فولاد فنر✔ ورق آتشخوار

♦ ورق های آهنی:

✔ ورق اسید شویی ✔ ورق روغنی ✔ ورق گالوانیزه

♦ ورق های استیل:

✔ ورق استیل ✔ ورق 304 ✔ ورق 316 ✔ ورق 4841

..... به کمک نیاز دارید؟