انواع تسمه و چهار پهلو

انواع تسمه و چهار پهلو

انواع تسمه و چهار پهلو

  • :

تسمه ها  یکی از پرکاربردترین مصالح فولادی در احداث و تعمیرات ساختمان می‌باشند که به صورت رول و تخت عرضه می‌شوند این تسمه ها ممکن است از ورق های فولادی برش خورده باشند و یا بصورت فابریک در کارخانه تولید شوند. طول استاندارد آنها 6 و 12 متر است و عرض آنها بین 20 تا 60 میلیمتر می‌باشد و ضخامتشان نیز بین 2 میلیمتر تا 20 میلیمتر می‌باشد. که ضخامت متداول آنها معمولا 5 میلیمتر می‌باشد.
چهار پهلو  به دلیل سطح مقطع ساده‌ای که دارد از جایگاه ویژه‌ای در طراحی سازه‌های ساختمانی و صنعتی برخوردار است. سطح مقطع چهار گوش این پروفیل، انجام عملیات تراشکاری و برشکاری را بر روی آن آسان کرده و همین تغییر پذیری بالا، تقاضای رو به افزایش را برای این محصول ایجاد کرده‌است. چهار پهلو در طول‌ و ضخامت‌های متفاوت در بازار عرضه می‌شود. چهار پهلو نوردی در طول و عرض از فلورانس بالایی برخوردار است اما معمولا در طول‌های 5.5 تا 6.5 متری و ضخامت 10 الی 150 میلی‌متر تولید می‌شود. نوع ترانس این محصول نیز از نظر ضخامت در 2 دسته زیر 10 میلی‌متر و بالای 10 میلی‌متر قابل تهیه است، این محصول معمولا در طول‌های 4 تا 5.6 متر موجود است.

⁜ شرکت گسترش فولاد کهن ایرانیان تامین کننده انواع تسمه و چهار پهلو که با توجه به نیاز مشتریان خود محصولات خود را عرضه می‌کند ⁜
انواع تسمه های موجود به تفکیک ویژگی های منحصر به  خود می توان :

♦ تسمه فولادی :

تسمه و چهار پهلو ST52  تسمه فنر  تسمه CK45

♦ تسمه آهنی : 

تسمه آهن

♦ سایر تسمه های فولادی

..... به کمک نیاز دارید؟